Klawiatura
Redragon Kumara Red Lightning (K552-2)
Zdjęcia 8 |
Redragon Kumara Red Lightning |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Redragon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Redragon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Redragon Kumara Red Lightning
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Redragon Kumara K552-2 RGB Outemu Blue mechaniczna klawiatura RED-K552RGB- | 180 zł |
Redragon K552RGB-2 Kumara KL-G-RDRG-045 | 169 zł |
Klawiatura REDRAGON Kumara K552-2 | 170 zł |
Klawiatura REDRAGON Kumara K552-2 RED-K552RGB-2 | 170 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →