Redragon Karura 2 (K502)
Wideo 10Zdjęcia 8 |
Redragon Karura 2 |
|
Niedroga pełnowymiarowa klawiatura do gier z cichobieżnymi przełącznikami membranowymi, krótkim skokiem klawisza, podpórką pod nadgarstek, dostosowanym podświetleniem LED i łącznością kablową USB. W przeciwieństwie do tanich biurowych klawiatur membranowych, to urządzenie obsługuje rejestrację złożonych kombinacji klawiszy, w których można używać do 19 przycisków. Jest pozycjonowany jako produkt z podstawowej półki cenowej, skierowany do szerokiego grona początkujących i doświadczonych entuzjastów gier komputerowych, którzy chcieliby kupić cichą i niezawodną klawiaturę do gier bez przepłacania za dobrze promowaną markę.
Klawiatura Redragon Karura 2 jest wyposażona w 104 klawisze, w tym klawiaturę numeryczną, duży „dwupiętrowy” Enter, dwa szerokie klawisze Shift i długi Backspace. Przycisk Fn w połączeniu z klawiszami funkcyjnymi F1-F12 zapewnia szybki dostęp do często używanych aplikacji i funkcji. Za pomocą tych skrótów możesz sterować odtwarzaniem treści multimedialnych i regulować głośność. Grawer laserowy jest odporny na ścieranie, a podświetlenie LED tworzy komfortowe środowisko pracy w ciemności.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Redragon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Redragon.
Kup Redragon Karura 2
Wszystkie ceny 6 →Redragon K502 Karura KL-G-RDRG-067 | 100 zł |
Redragon K502 Karura Czarny | 100 zł |
Klawiatura Redragon K502 RGB (RED-K502RGB) | 100 zł |
Redragon K502 Karura Czarny | 100 zł |
Redragon Karura 2 K502 RGB Czarna | 109 zł |
Redragon KARURA 2 RGB - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Pac | 110 zł |