Głośnik przenośny Rebeltec SoundBox 440 (RBLFLO00045)
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Rebeltec SoundBox 440 |
|
Uniwersalny system głośników mobilnych średniej mocy z bezprzewodowym połączeniem Bluetooth, dobrą autonomią, wbudowanym czytnikiem kart, funkcją odbiornika FM, intuicyjnym wyświetlaczem LED, portem USB do odtwarzania z pendrive'ów, kompletnym pilotem i sztywnym uchwytem do transportu. Posiada stylową obudowę wykonaną z odpornego na zarysowania i uderzenia tworzywa ABS. Aby stworzyć odpowiednią atmosferę, wyposażono ją w oświetlenie głośników LED RGB.
System głośników Rebeltec SoundBox 440 jest pozycjonowany jako podstawowy produkt cenowy na rok 2022. Zapewnia umiarkowaną moc znamionową (18 W), która wystarcza do zaprojektowania akustycznego pomieszczeń do 26 m². Głośny i bogaty dźwięk tego modelu zapewniają dwa głośniki szerokopasmowe o średnicy 102 mm z bas-refleksem oraz wysokowydajny wzmacniacz cyfrowy. Dobre studium zakresu niskich częstotliwości zadowoli miłośników hip-hopu, tańca elektronicznego i muzyki klubowej oraz jasnych średnich - miłośników popu. Taki system akustyczny pomoże stworzyć odpowiednią atmosferę na przyjacielskiej imprezie, pikniku czy podczas spaceru. Bluetooth 5.0 służy do bezprzewodowego połączenia ze źródłem, a sygnał analogowy można wprowadzić przez wejście AUX IN. Ponadto obsługiwany jest tryb karaoke z jednym mikrofonem (podłączenie do 3-pinowego gniazda Jack 6,3 mm.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Rebeltec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Rebeltec.
Kup Rebeltec SoundBox 440
Wszystkie ceny 12 →Rebeltec Głośnik Bluetooth SoundBox 440 UGRECB00045 | 167 zł |
Głośnik bluetooth Rebeltec SoundBOX 440 LED FM USB SD AUX TWS z funkcją ka | 169 zł |
Głośnik mobilny REBELTEC SoundBOX 440 Czarny | 170 zł |
Rebeltec Głośnik Bluetooth SoundBox 440 68793 | 175 zł |
Rebeltec Głośnik Bluetooth SoundBox 440 68793 | 167 zł |