Realme Pad Mini 32 GB
Wideo 28Zdjęcia 9 |
Prosty i stosunkowo niedrogi tablet z pojemną baterią i na tyle kompaktowymi rozmiarami, że można go wygodnie trzymać nawet jedną ręką. Model zaprezentowany na rynku w 2022 roku jest pozycjonowany przez producenta w przystępnym segmencie cenowym i może służyć jako dobry wybór jako tzw. domowy tablet „przy łóżku”. Urządzenie doskonale sprawdzi się podczas surfowania po Internecie, rozmów wideo, czytania, oglądania filmów i różnych treści wideo itp.
Realme Pad Mini został wyposażony w 8,7-calowy ekran o rozdzielczości zaledwie 1340x800, który zapewnia gęstość pikseli nie większą niż 179 ppi. Podstawą sprzętu jest wiązka 8-rdzeniowego centralnego procesora Unisoc Tiger T616 i układu wideo Mali-G57 MP1, ilość pamięci RAM jest ograniczona do 3 GB, a na potrzeby przewidziano tylko 32 GB własnej pamięci przechowywanie danych użytkownika.
Ale jednocześnie jest gniazdo do podłączenia zewnętrznej karty pamięci do 1 TB. Ze środków komunikacji przewidziano tradycyjne moduły Wi-Fi 5 i Bluetooth v 5.0, ale w zestawie portów, obok USB C, znalazło się również klasyczne mini-Jack (3,5 mm) do podłączenia przewodowych słuchawek. Jednocześnie model jest ubrany w metalową obudowę o grubości zaledwie 7,6 mm i waży nie więcej niż 372 g.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Realme 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Realme.
Kup Realme Pad Mini 32 GB
Wszystkie ceny 10 →Realme Pad LTE 464 duży wyświetlacz 87 cala mega bateria 6400 mAh mocny pr | 999 zł |
Tablet REALME Pad Mini 8.7" 4/64 GB Wi-Fi Szary | 1 053 zł |
Emaga Tablet Realme PAD MINI 8,7' 3 GB RAM 32 GB Niebieski 32 GB 3 GB RAM | 881 zł |
Tablet REALME Pad Mini 8.7" 4/64 GB Wi-Fi Szary | 1 041 zł |
Tablet Realme Pad mini 8.7" 32 GB Niebieskie (S0439635) | 1 150 zł |
Modyfikacje Realme Pad Mini
Ceny na Realme Pad Mini |
---|---|---|---|---|
Realme Pad Mini 32 GB | od 881 zł | 10 oferty | ||
Realme Pad Mini 64 GB | od 764 zł | 1 oferta | ||
Realme Pad Mini 64 GB / LTE | od 899 zł | 2 oferty |