Bateria wodociągowa REA Clever REA-B5698
Zdjęcia 10 |
REA Clever REA-B5698 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Clever REA-B5698
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria kuchenna Rea Clever stojąca czarna (REA-B5219) | 199 zł |
Bateria Kuchenna Elastyczna Wylewka Clever Rea | 199 zł |
Rea bateria kuchenna clever czarna/złota | 199 zł |
Bateria Kuchenna Elastyczna Wylewka Clever Rea | 199 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →