Bateria wodociągowa REA Fenix REA-B5126
Zdjęcia 12 |
REA Fenix REA-B5126 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Fenix REA-B5126
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kwadratowy kran bidetowy ceramiczny mieszacz wymienny uchwyt czarny wykońc | 471 zł |
Rea bateria bidetowa fenix chrom | 399 zł |
Bateria bidetowa Rea Rea Bateria Bidetowa Fenix Black | 409 zł |
Bateria Bidetowa Ścienna Złota Fenix + Wąż Rea | 449 zł |
REA-B5126 Fenix Chrome Bateria bidetowa | 399 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →