Głośniki komputerowe Razer Nommo Chroma
Wideo 13Zdjęcia 13 |
Razer Nommo Chroma |
|
Spektakularny system audio do komputerów stacjonarnych (2.0), skierowany do graczy preferujących produkty znanej amerykańskiej marki. Charakteryzuje się oryginalnym designem, niezapomnianym wyglądem zewnętrznym, specjalną kontrolą basów i obsługą technologii podświetlenia LED Razer Chroma RGB (16,8 miliona kolorów). System głośników Razer Nommo Chroma jest pozycjonowany jako produkt z najwyższej półki dla entuzjastów gier komputerowych i laptopów.
Specjalne przetworniki akustyczne o średnicy 76 mm, wykonane z wytrzymałego materiału Kevlar, zapewniają przejrzysty i czysty dźwięk z niezwykłą szczegółowością, co z kolei poprawia dokładność pozycjonowania źródła. Z tyłu głośników znajdują się tylne bass reflexs mające na celu wzmocnienie niskich częstotliwości i uzyskanie bogatego spektrum dźwięku. Dzięki wbudowanemu wzmacniaczowi (2x12 W) ta akustyka zapewnia pewny i energetyczny dźwięk, który nadaje się do gier każdego gatunku i kierunku.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Razer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Razer.
Kup Razer Nommo Chroma
Razer Nommo Chroma - Uk RZ05-02460100-R3W1 | 771 zł |
Razer Nommo 2.0 Chroma Czarny | 819 zł |
Razer Nommo 2.0 Chroma Czarny | 819 zł |