Lodówka Ravanson LKK-50S srebrny
Ravanson LKK-50S srebrny 2020 rokbez zamrażarki biały srebrny |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ravanson 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ravanson.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ravanson LKK-50S srebrny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka RAVANSON LKK-50S 48cm Srebrna | 450 zł |
Lodówka Ravanson LKK-50S (450m | 629 zł |
Lodówka Ravanson LKK-50S (450mm x 480mm x 490 mm; 40l; Klasa A+; srebrny) | 686 zł |
Chłodziarka z zamrażalnikiem Ravanson LKK-50S hotel | 682 zł |
Modyfikacje Ravanson LKK-50S
Ceny na Ravanson LKK-50S |
---|---|---|---|---|
Ravanson LKK-50 biały | od 399 zł | 12 oferty | ||
Ravanson LKK-50S srebrny | od 450 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →