Antena do routera Qoltec Wi-Fi 2.4/2.5GHz 5dBi (57036)
Zdjęcia 6 |
Qoltec Wi-Fi 2.4/2.5GHz 5dBi |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Qoltec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Qoltec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Qoltec Wi-Fi 2.4/2.5GHz 5dBi
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Antena Dookólna Wifi Wewnętrzna Qoltec 2.4/2.5 Ghz 5Dbi | 27 zł |
QOLTEC ANTENA WI-FI 2.4/2.5 GHZ DOOKÓLNA | 5DBI | WEWNĘTRZNA | 28 zł |
Antena Dookólna Wifi Wewnętrzna Qoltec 2.4/2.5 Ghz 5Dbi | 28 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →