Zestaw naczyń Promis Granite 2420
Promis Granite 2420 |
|
Można używać na płytach gazowych, elektrycznych, ceramicznych, halogenowych oraz indukcyjnych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Promis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Promis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Promis Granite 2420
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PROMIS ZESTAW GARNKÓW GRANITE, RONDEL 16 CM,GARNKI | 352 zł |
Zestaw garnków granitowych PROMIS Granite, szary marmurek, 8 elementów | 365 zł |
PROMIS ZESTAW GARNKÓW GRANITE, RONDEL 16 CM,GARNKI - DARMOWY PACZKOMAT OD | 307 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →