Rolki POWERSLIDE Phuzion Argon 80
Wideo 1Zdjęcia 5 |
POWERSLIDE Phuzion Argon 80 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup POWERSLIDE Phuzion Argon 80
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Powerslide Phuzion Argon 80 Inline Skates Biały,Różowy EU 37 940668-37 | 703 zł |
Rolki Powerslide różowe r. 37 | 640 zł |
Rolki męskie Powerslide Phuzion Argon 45 | 671 zł |
Rolki męskie Powerslide Argon 80 black | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 700 zł |
Rolki męskie Powerslide Phuzion Argon | 700 zł |
pokaż 17 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →