Piła tarczowa Powerplus POW X0550
Zdjęcia 5 |
Powerplus POW X0550 1.5 kWh / 185 mm1.8 kWh / 210 mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Powerplus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Powerplus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Powerplus POW X0550
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Powerplus POWX0550 piła tarczowa 1800 W 210 x 30 mm wiązka laserowa światł | 725 zł |
Powerplus Powx0478 1220w 225 Mm Drywall Sander Posrebrzany | 449 zł |
Szlifierka Do Gipsu 1220W Powerplus Powx0478 | 517 zł |
Powerplus Powx0550 210 Mm Circular Saw Posrebrzany | 652 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości piły Powerplus POW X0550:
- Długość kabla sieciowego - 3 m
Modyfikacje Powerplus POW X0550
Ceny na Powerplus POW X0550 |
---|---|---|---|---|
Powerplus POW X0520 | od 735 zł | 1 oferta | ||
Powerplus POW X0550 | od 449 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →