Piła tarczowa Evolution R185CCSX+ (027-0003A)
Zdjęcia 8 |
Evolution R185CCSX+ protokół komunikacyjnywalizka (torba), bez autobusu |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Evolution 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Evolution.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Evolution R185CCSX+
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Evolution Power Tools Piła tarczowa kompatybilna z prowadnicą R185CCSX do | 665 zł |
Pilarka tarczowa Evolution R185CCSX 1600 W 185 mm | 762 zł |
Przewodowa pilarka tarczowa 185/20 mm 1600W + torba R185CCSX+ EVOLUTION | 739 zł |
Modyfikacje Evolution R185CCSX+
Ceny na Evolution R185CCSX+ |
---|---|---|---|---|
Evolution R185CCSX | od 347 zł | 3 oferty | ||
Evolution R185CCSX+ | od 665 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →