Ukośnica Evolution R255SMS-DB+ (053-0003B)
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Evolution R255SMS-DB+ |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Evolution 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Evolution.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Evolution R255SMS-DB+
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Evolution Power Tools Ukośnica przesuwna z odchyleniem dwustronnym R255SMS | 1 782 zł |
Ukośnica Evolution R255SMS DB PLUS 2000 W 255 mm + 2 x tarcza | 2 383 zł |
Pilarka ukosowa z posuwem 2000W 255 mm R255SMSDB+ Evolution | 1 678 zł |
Ukośnica Evolution R255SMS DB PLUS 2000 W 255 mm + tarcza | 2 708 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →