Karta pamięci PNY MicroSDXC XLR8 Gaming 512 GB (P-SDU512V32100XR-GE)
Zdjęcia 3 |
PNY MicroSDXC XLR8 Gaming 512Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PNY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PNY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PNY MicroSDXC XLR8 Gaming 512 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta pamięci PNY XLR8 microSDXC 512GB | 303 zł |
Karta pamięci PNY XLR8 microSDXC 512GB P-SDU512V32100XR-GE | 303 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! pny Pamięć MicroSDXC 512GB P-SDU512V32100XR-GE - PAC | 303 zł |
PNY 512GB microSDXC XLR8 Gaming | 199 zł |
Modyfikacje PNY MicroSDXC XLR8 Gaming
Ceny na PNY MicroSDXC XLR8 Gaming |
---|---|---|---|---|
PNY MicroSDXC XLR8 Gaming 128 GB | od 65 zł | 3 oferty | ||
PNY MicroSDXC XLR8 Gaming 256 GB | od 150 zł | 2 oferty | ||
PNY MicroSDXC XLR8 Gaming 512 GB | od 303 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →