Opona zimowa Pirelli Winter SottoZero Serie II 225/50 R17 98H
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Winter SottoZero Serie II 225/50 R17 98H 225/50 R17 98 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Winter SottoZero Serie II 225/50 R17 98H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Winter 210 SottoZero Serie II (225/50 R17 98H) 1814000 | 761 zł |
Pirelli Winter 210 SottoZero Serie II ( 225/50 R17 98H XL ) | 771 zł |
Pirelli Winter 210 SottoZero Serie II ( 225/50 R17 98H XL ) 1814000 | 762 zł |
Modyfikacje Pirelli Winter SottoZero Serie II 225/50 R17 98H
Ceny na Pirelli Winter SottoZero Serie II 225/50 R17 98H |
---|---|---|---|---|
Pirelli Winter SottoZero Serie II 225/50 R17 98H | od 761 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →