Opona zimowa Pirelli Winter SottoZero 3 215/65 R17 99H
Wideo 8Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Winter SottoZero 3 215/65 R17 99H 215/65 R17 99 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Winter SottoZero 3 215/65 R17 99H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Winter SottoZero 3 ( 215/65 R17 99H, MO ) 2719300 | 792 zł |
Pirelli Winter SottoZero 3 (215/65 R17 99H) 2719300 | 698 zł |
Opona Pirelli 215/65R17 Winter SottoZero 3 MO M+S 99H - opony zimowe 27193 | 715 zł |
Pirelli Winter SottoZero 3 ( 215/65 R17 99H, MO ) | 802 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Winter SottoZero 3 215/65 R17 99H
Ceny na Pirelli Winter SottoZero 3 215/65 R17 99H |
---|---|---|---|---|
Pirelli Winter SottoZero 3 215/65 R17 99H | od 698 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →