Opona zimowa Pirelli Scorpion Winter 315/35 R22 111V
Wideo 7Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Scorpion Winter 315/35 R22 111V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Scorpion Winter 315/35 R22 111V
Ceny na Pirelli Scorpion Winter 315/35 R22 111V |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Winter 315/35 R22 111H BMW/Mini | od 1 727 zł | 4 oferty | ||
Pirelli Scorpion Winter 315/35 R22 111V | od 1 837 zł | 1 oferta | ||
Pirelli Scorpion Winter 315/35 R22 111V BMW/Mini | od 1 846 zł | 2 oferty | ||
Pirelli Scorpion Winter 315/35 R22 111V Run Flat | od 2 877 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →