Opona zimowa Pirelli Scorpion Winter 315/35 R22 111H BMW/Mini
Wideo 7Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Scorpion Winter 315/35 R22 111H BMW/Mini |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Scorpion Winter 315/35 R22 111H BMW/Mini
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Pirelli 315/35R22 SCORPION WINTER 111H XL (*) - opony zimowe 42457 | 1 727 zł |
Pirelli Scorpion Winter (315/35 R22 111H) 4245700 | 1 849 zł |
Pirelli Scorpion Winter ( 315/35 R22 111H XL * ) 4245700 | 1 858 zł |
Pirelli Scorpion Winter ( 315/35 R22 111H XL * ) | 1 880 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Scorpion Winter 315/35 R22 111H BMW/Mini
Ceny na Pirelli Scorpion Winter 315/35 R22 111H BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Winter 315/35 R22 111H BMW/Mini | od 1 727 zł | 4 oferty | ||
Pirelli Scorpion Winter 315/35 R22 111V | od 1 837 zł | 1 oferta | ||
Pirelli Scorpion Winter 315/35 R22 111V BMW/Mini | od 1 846 zł | 2 oferty | ||
Pirelli Scorpion Winter 315/35 R22 111V Run Flat | od 2 877 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →