Opona zimowa Pirelli Scorpion Winter 235/65 R17 108H Alfa Romeo
Wideo 7Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Scorpion Winter 235/65 R17 108H Alfa Romeo |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Scorpion Winter 235/65 R17 108H Alfa Romeo
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Scorpion Winter (235/65 R17 108H) 2297700 | 816 zł |
Pirelli Scorpion Winter ( 235/65 R17 108H XL AR ) | 826 zł |
Pirelli Scorpion Winter ( 235/65 R17 108H XL AR ) 2297700 | 816 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Scorpion Winter 235/65 R17 108H Alfa Romeo
Ceny na Pirelli Scorpion Winter 235/65 R17 108H Alfa Romeo |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Winter 235/65 R17 104H | od 649 zł | 7 oferty | ||
Pirelli Scorpion Winter 235/65 R17 104H Audi | od 795 zł | 2 oferty | ||
Pirelli Scorpion Winter 235/65 R17 108H | od 687 zł | 7 oferty | ||
Pirelli Scorpion Winter 235/65 R17 108H Alfa Romeo | od 816 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →