Opona zimowa Pirelli Scorpion Winter 235/60 R18 107H
Wideo 7Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Scorpion Winter 235/60 R18 107H TOP-3TOP-5 |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Scorpion Winter 235/60 R18 107H
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Scorpion Winter (235/60 R18 107H) 3837000 | 676 zł |
Pirelli Scorpion Winter ( 235/60 R18 107H XL ) | 849 zł |
Pirelli Scorpion Winter ( 235/60 R18 107H XL ) 3837000 | 814 zł |
Pirelli Scorpion Winter 235/60R18 107H | 704 zł |
Pirelli Scorpion Winter ( 235/60 R18 107H XL ) 2273000 | 864 zł |
Pirelli Scorpion Winter ( 235/60 R18 107H XL ) | 875 zł |
Pirelli Scorpion Winter 2 235/60R18 107H | 761 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Scorpion Winter 235/60 R18 107H
Ceny na Pirelli Scorpion Winter 235/60 R18 107H |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Winter 235/60 R18 103H | od 742 zł | 3 oferty | ||
Pirelli Scorpion Winter 235/60 R18 103H Mercedes-Benz | od 733 zł | 2 oferty | ||
Pirelli Scorpion Winter 235/60 R18 103H Run Flat | od 978 zł | 4 oferty | ||
Pirelli Scorpion Winter 235/60 R18 103V | od 844 zł | 4 oferty | ||
Pirelli Scorpion Winter 235/60 R18 103V Alfa Romeo | od 762 zł | 3 oferty | ||
Pirelli Scorpion Winter 235/60 R18 107H | od 676 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →