Opona zimowa Pirelli Scorpion Winter 235/50 R18 101V
Wideo 7Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Scorpion Winter 235/50 R18 101V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Scorpion Winter 235/50 R18 101V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Scorpion Winter (235/50 R18 101V) 2492800 | 928 zł |
Pirelli Scorpion Winter ( 235/50 R18 101V XL MO ) | 964 zł |
Pirelli Scorpion Winter ( 235/50 R18 101V XL MO ) 2492800 | 954 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →