Opona letnia Pirelli PZero Corsa Asimmetrico 2 265/30 R19 93Y
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli PZero Corsa Asimmetrico 2 265/30 R19 93Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli PZero Corsa Asimmetrico 2 265/30 R19 93Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli P Zero Corsa Asimmetrico 2 (265/30 R19 93Y) 2398400 | 1 602 zł |
Pirelli P Zero Corsa Asimmetrico 2 ( 265/30 ZR19 (93Y) XL F ) 2398400 | 1 634 zł |
Pirelli P Zero Corsa Asimmetrico 2 ( 265/30 ZR19 (93Y) XL F ) | 1 655 zł |
Polecamy