Opona letnia Pirelli PZero 285/30 R20 99Y
Wideo 23Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli PZero 285/30 R20 99Y 285/30 R20 99 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli PZero 285/30 R20 99Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli P Zero (285/30 R20 99Y) 1639200 | 1 330 zł |
Pirelli P Zero ( 285/30 ZR20 (99Y) XL ) 1639200 | 1 363 zł |
Pirelli P Zero ( 285/30 ZR20 (99Y) XL ) | 1 379 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli PZero 285/30 R20 99Y
Ceny na Pirelli PZero 285/30 R20 99Y |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero 285/30 R20 99Y | od 1 330 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →