Opona letnia Pirelli PZero 225/35 R19 88Y Run Flat
Wideo 23Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli PZero 225/35 R19 88Y Run Flat 225/35 R19 88 Y 225/35 R19 88 Y RunFlat |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli PZero 225/35 R19 88Y Run Flat
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli P Zero Run Flat (225/35 R19 88Y) 2022700 | 898 zł |
Pirelli P Zero Run Flat ( 225/35 R19 88Y XL *, runflat ) 2022700 | 902 zł |
Pirelli P Zero Run Flat ( 225/35 R19 88Y XL *, runflat ) | 911 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli PZero 225/35 R19 88Y Run Flat
Ceny na Pirelli PZero 225/35 R19 88Y Run Flat |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero 225/35 R19 88Y | od 686 zł | 5 oferty | ||
Pirelli PZero 225/35 R19 88Y Run Flat | od 898 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →