Opona letnia Pirelli Powergy 195/55 R20 95H
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Powergy 195/55 R20 95H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Powergy 195/55 R20 95H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Powergy (195/55 R20 95H) 3884000 | 529 zł |
Opona Pirelli 195/55R20 Powergy 95H - opony letnie 3884 | 457 zł |
Pirelli Powergy ( 195/55 R20 95H XL ) 3884000 | 530 zł |
Pirelli Powergy ( 195/55 R20 95H XL ) | 536 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →