Opona letnia Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 98V
Wideo 13Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 98V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 98V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) (225/50 R17 98V) 3945100 | 1 055 zł |
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) ( 225/50 R17 98V XL ) 3945100 | 943 zł |
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) ( 225/50 R17 98V XL ) | 954 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 98V
Ceny na Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 98V |
---|---|---|---|---|
Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 94W Run Flat | od 1 329 zł | 3 oferty | ||
Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 94W Run Flat BMW/Mini | od 619 zł | 4 oferty | ||
Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 94W Run Flat Mercedes-Benz | od 579 zł | 6 oferty | ||
Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 98V | od 943 zł | 3 oferty | ||
Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 98Y Audi | od 549 zł | 5 oferty | ||
Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 98Y Run Flat BMW/Mini | od 609 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →