Літня шина Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 94Y
Відео 13Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 94Y 225/50 R17 78 W 225/50 R17 94 H 225/50 R17 94 H Audi 225/50 R17 94 H RunFlat 225/50 R17 94 H RunFlat BMW/Mini 225/50 R17 94 V 225/50 R17 94 V RunFlat 225/50 R17 94 V RunFlat BMW/Mini 225/50 R17 225/50 R17 94 W 94 W RunFlat 225/50 R17 94 W RunFlat BMW/Mini 225/50 R17 94 W RunFlat Mercedes-Benz 225/50 R17 94 Y 225/50 R17 94 Y Audi 225/50 R17 94 Y Mercedes-Benz 225/50 R17 225/50 R17 97 Y 98 V 225/50 R17 98 W 225/50 R17 98 W BMW/Mini 225/50 R17 98 W RunFlat 225/50 R17 98 W RunFlat BMW/Mini 225/50 R17 225/50 R17 98 Y 98 Y Audi 225/50 R17 98 Y BMW/Mini 225/50 R17 225/50 R17 98 Y RunFlat 98 Y RunFlat BMW/Mini |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 94Y
Ціни на Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 94Y |
---|---|---|---|---|
Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 94W Run Flat | від 1 329 zł | 2 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 94W Run Flat BMW/Mini | від 671 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 94W Run Flat Mercedes-Benz | від 579 zł | 6 пропозицій | ||
Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 98V | від 943 zł | 2 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 98Y Audi | від 549 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 98Y Run Flat BMW/Mini | від 609 zł | 4 пропозиції |
Рекомендуємо