Opona letnia Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 94Y
Wideo 13Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 94Y 225/50 R17 78 W 225/50 R17 94 H 225/50 R17 94 H Audi 225/50 R17 94 H RunFlat 225/50 R17 94 H RunFlat BMW/Mini 225/50 R17 94 V 225/50 R17 94 V RunFlat 225/50 R17 94 V RunFlat BMW/Mini 225/50 R17 225/50 R17 94 W 94 W RunFlat 225/50 R17 94 W RunFlat BMW/Mini 225/50 R17 94 W RunFlat Mercedes-Benz 225/50 R17 94 Y 225/50 R17 94 Y Audi 225/50 R17 94 Y Mercedes-Benz 225/50 R17 225/50 R17 97 Y 98 V 225/50 R17 98 W 225/50 R17 98 W BMW/Mini 225/50 R17 98 W RunFlat 225/50 R17 98 W RunFlat BMW/Mini 225/50 R17 225/50 R17 98 Y 98 Y Audi 225/50 R17 98 Y BMW/Mini 225/50 R17 225/50 R17 98 Y RunFlat 98 Y RunFlat BMW/Mini |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 94Y
Ceny na Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 94Y |
---|---|---|---|---|
Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 94W Run Flat | od 1 329 zł | 2 oferty | ||
Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 94W Run Flat BMW/Mini | od 671 zł | 3 oferty | ||
Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 94W Run Flat Mercedes-Benz | od 579 zł | 6 oferty | ||
Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 98V | od 943 zł | 2 oferty | ||
Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 98Y Audi | od 549 zł | 5 oferty | ||
Pirelli Cinturato P7 225/50 R17 98Y Run Flat BMW/Mini | od 609 zł | 4 oferty |
Polecamy