Opona letnia Pirelli Cinturato P7 215/45 R17 91W
Wideo 13Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Cinturato P7 215/45 R17 91W 215/45 R17 91 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Cinturato P7 215/45 R17 91W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Cinturato P7 (215/45 R17 91W) 2761300 | 533 zł |
Pirelli Cinturato P7 ( 215/45 R17 91W XL ) | 491 zł |
Opona Pirelli 215/45R17 P7 CINTURATO 91W XL. - opony letnie 27613 | 489 zł |
Pirelli Cinturato P7 ( 215/45 R17 91W XL ) 2761300 | 535 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Cinturato P7 215/45 R17 91W
Ceny na Pirelli Cinturato P7 215/45 R17 91W |
---|---|---|---|---|
Pirelli Cinturato P7 215/45 R17 91W | od 489 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →