Parownica ręczna Philips Steam&Go GC 365 (GC365/80)
Zdjęcia 10 |
Philips Steam&Go GC 365 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips Steam&Go GC 365
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PHILIPS Parownica Ręczna Steam&Go - 1300W Przepływ pary 24 g/min Kompaktow | 219 zł |
PAROWNICA DO UBRAŃ PHILIPS RĘCZNA STEAMER ŻELAZKO | 278 zł |
Parownica do ubrań PHILIPS GC365/80 Steam&Go | 269 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →