Parownica do ubrań Philips All-in-One 8500 Series AIS 8540 (AIS8540/80)
Zdjęcia 7 |
Philips All-in-One 8500 Series AIS 8540 |
|
Wielofunkcyjny stacjonarny steamer domowy z autorską technologią podwójnego grzania, teleskopowym stojakiem, pojemnym wyjmowanym zbiornikiem na wodę, zabezpieczeniem przed przegrzaniem i osadzaniem się kamienia. Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej kategorii cenowej, nastawiony na użytkowanie domowe i półprofesjonalne. Taka parownica przyda się w życiu codziennym, w biznesie krawiectwa indywidualnego czy małym sklepie odzieżowym.
Regulowana nachylona deska utrzymuje dowolną pozycję, zapewniając łatwe i wygodne prasowanie. Parownica domowa Philips All-in-One 8500 Series AIS 8540 z łatwością poradzi sobie z zadaniem wygładzenia zagnieceń i nierówności na wszystkich rodzajach tkanin, niezależnie od gęstości i tekstury. Pod działaniem silnego strumienia pary włókna tkaniny nabierają objętości, elastyczności i przywracają swój pierwotny wygląd.
Takie urządzenie jest niezastąpione przy końcowej obróbce wyrobów obszytych koralikami, paciorkami szklanymi, cekinami, haftem tj. rzeczy, których nie można prasować. Dzięki grzałce o mocy 2200 W i technologii podwójnego grzania ten steamer szybko nabiera prędkości i zapewnia imponującą wydajność pary do 90 g/min. Wyposażony w długi wąż parowy (190 cm) i poręczne żelazko z zaawansowaną ergonomiczną głowicą Iron+, którą można bezpiecznie docisnąć do dowolnego materiału bez ryzyka uszkodzenia. Wbudowane kółka ułatwiają i przyspieszają przemieszczanie urządzenia po pomieszczeniu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips All-in-One 8500 Series AIS 8540
Wszystkie ceny 6 →PHILIPS Generator pary PHILIPS AIS8540/80 All-in-One Seria 8500 Srebrno-sz | 1 919 zł |
System do prasowania PHILIPS All-in-One 8500 Series AIS8540/80 | 1 919 zł |
Philips All-in-One Ironing Solutions All-in-One serii 8500 AIS8540/80 AIS8 | 1 919 zł |
System do prasowania PHILIPS All-in-One 8500 Series AIS8540/80 | 1 919 zł |
System do prasowania PHILIPS All-in-One 8500 Series AIS8540/80 AIS8540 80 | 1 919 zł |
Generator pary Philips All-in-One serii 8500 | 1 919 zł |