Parownica do ubrań Philips EasyTouch GC 485 (GC488/60)
Zdjęcia 7 |
Philips EasyTouch GC 485 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips EasyTouch GC 485
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Easytouch Parownica - 1 800 W Strumień Ciagłej Pary Do 35 G/min 5 | 617 zł |
Philips Easytouch Parownica - 1 800 W, Biały (Gc488/60) | 509 zł |
Parownica Philips Easy Touch GC488/60 | 499 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →