Lampa stołowa Philips Rock DSK211
Zdjęcia 6 |
Philips Rock DSK211 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips Rock DSK211
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips LED Lampka biurkowa Performance Rock DSK211 5 W 5000 K biała możli | 99 zł |
Philips Rock DSK211 PT 5W 50K W USB 02 (Biały) 929003241407 | 136 zł |
Lampka biurkowa ze źródłem światła PHILIPS | 119 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →