Lampa stołowa Philips Hue Iris
Wideo 12Zdjęcia 24 |
Philips Hue Iris |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips Hue Iris
Wszystkie ceny 29 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PHILIPS HUE Lampka biurkowa PHILIPS HUE White and Color Ambiance Iris Czar | 449 zł |
Philips Hue Iris Portable Table Lamp - BT - Black | 405 zł |
Lampa led Philips Hue Iris gen4 EU/UK black ELE-OPR-PHI-0095 | 439 zł |
Philips - LED RGB Lampa stołowa Hue IRIS LED/10W/230V srebrny P3951 | 683 zł |
Philips Hue White Ambiance Iris Biały | 344 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →