Lampa stołowa Philips Amber DSK202
Zdjęcia 4 |
Philips Amber DSK202 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips Amber DSK202
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips LED Lampka biurkowa Performance Amber DSK202 5 W 120 lm 4000 K cza | 194 zł |
Philips Amber DSK202 PT 5W 40K W USB 02 (Biały) 929003194507 | 187 zł |
Philips LED Lampka biurkowa Performance Amber DSK202 5 W 120 lm 4000 K bia | 187 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →