Telewizor Philips 55PUS7657 55 " (8718863034699)
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Kup Philips 55PUS7657 55 "
Philips Telewizor 55 cali LED 55PUS7657/12 SMART TVPHI55LPUS7657 | 3 546 zł |
Telewizor LED Philips 55PUS7657/12 55 cali 4K UHD | 1 799 zł |
Philips Telewizor 55 cali LED 55PUS7657/12 SMART 128970 | 3 959 zł |
Philips Telewizor 55 cali LED 55PUS7657/12 SMART 128970 | 3 546 zł |
Telewizor Philips 55PUS7657/12 LED 55'' 4K Ultra HD SAPHI | 4 049 zł |
Jeśli szukasz ekonomicznej opcji na telewizor z dużym ekranem, warto przyjrzeć się modelowi Philips 55PUS7657, który oferuje wiele atrakcyjnych funkcji.
Duży panel 4K
Telewizor wyposażony jest w 55-calowy ekran 4K, zapewniający szeroką gamę barw i naturalne odwzorowanie barw. Jeśli chodzi o zawartość HDR, trzeba jednak pójść na pewne kompromisy: choć urządzenie obsługuje HDR10 i Dolby Vision, jego maksymalna jasność jest ograniczona do około 300 nitów, co nie pozwala na pełne możliwości HDR.
Głośniki stereo z Dolby Atmos
Obraz uzupełnia dźwięk z głośników stereo ze wsparciem Dolby Atmos. Pomimo czystego dźwięku i dobrej zrozumiałości mowy, akustyka telewizora jest ograniczona w zakresie wysokich i niskich częstotliwości. W razie potrzeby możesz podłączyć zewnętrzny soundbar lub system audio poprzez wyjście optyczne lub HDMI z eARC. Telewizor posiada w sumie trzy porty HDMI obsługujące VRR i ALLM, co z pewnością zainteresuje graczy konsolowych.
Inteligentny system SAPHI
Telewizor korzysta z własnego, inteligentnego systemu SAPHI, opracowanego w oparciu o system Linux. System jest szybki i stabilny, choć ilość kompatybilnych aplikacji jest mniejsza niż w przypadku bardziej popularnych systemów jak Android TV, Tizen czy webOS. Jednak Philips 55PUS7657 pozostaje atrakcyjną opcją telewizora w swoim przedziale cenowym.
Modyfikacje Philips 55PUS7657
Ceny na Philips 55PUS7657 |
---|---|---|---|---|
Philips 55PUS7657 55 " | od 1 799 zł | 5 oferty | ||
Philips 65PUS7657 65 " | od 3 499 zł | 2 oferty |