Plecak Petzl Bug 18L 18 l
Zdjęcia 4 |
Petzl Bug 18L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Petzl 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Petzl.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Petzl Bug 18L 18 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Petzl bug kletterbag plecak kletterbag neu S073AA00 | 279 zł |
Plecak wspinaczkowy Petzl Bug 18L S073AA00 szary | 261 zł |
Petzl 18l Backpack Szary | 225 zł |
Petzl Plecak dla dorosłych unisexdorośli robaki pomarańczowe S71 O pomarań | 257 zł |
Petzl 18l Backpack Pomarańczowy | 225 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →