Opona letnia Petlas ProGreen PT525 195/65 R15 91V
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Petlas ProGreen PT525 195/65 R15 91V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Petlas 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Petlas.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Petlas ProGreen PT525 195/65 R15 91V
Ceny na Petlas ProGreen PT525 195/65 R15 91V |
---|---|---|---|---|
Petlas ProGreen PT525 195/65 R15 91H | od 325 zł | 2 oferty | ||
Petlas ProGreen PT525 195/65 R15 91V | od 484 zł | 1 oferta | ||
Petlas ProGreen PT525 195/65 R15 95T | od 475 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →