Kamera lustrzana Pentax K-70 body
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Pentax K-70 body
Matryca:APS-C (23x15.5 mm), 25 MPix
Wideo:Full HD (1080p)
Rozdzielczość zdjęcia:6000x4000 px
Zakres ISO:100-102400
Zdjęcia seryjne:6 kl./s
Wyświetlacz:3 ''
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne K-70 body
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pentax 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pentax.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pentax K-70 body
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pentax Obudowa K-70 24 megapikseli 3-calowy wyświetlacz Live-view Full HD | 4 061 zł |
Lustrzanka Pentax K-70 (body) - Raty , Darmowa dostawa | 3 199 zł |
Pentax K-70 Reflex Camera Czarny 27075297265 | 3 731 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości aparatu fotograficznego Pentax K-70 body:
- Poziom elektroniczny z dwiema osiami
Modyfikacje Pentax K-70
Ceny na Pentax K-70 |
---|---|---|---|---|
Pentax K-70 kit 18-55 | od 3 399 zł | 2 oferty | ||
Pentax K-70 kit 50 | od 599 zł | 3 oferty | ||
Pentax K-70 body | od 3 199 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →