Torba podróżna Peak Design Packing Cube Medium (BPC-M-CH-1)
Zdjęcia 4 |
Peak Design Packing Cube Medium |
|
Istnieje możliwość powiększenia objętości.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Peak Design 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Peak Design.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Peak Design Packing Cube Medium
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Peak Design PACKING CUBE MEDIUM kratka - pokrowiec średni do plecaka Trave | 209 zł |
Peak design Pokrowiec Travel Line Peak Design Packing Cube Medium - średni | 209 zł |
Peak Design PACKING CUBE MEDIUM - pokrowiec średni do plecaka Travel Backp | 209 zł |
Peak Design PACKING CUBE MEDIUM szarozielony - pokrowiec średni do plecaka | 209 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →