Torba podróżna Peak Design Packing Cube Small (BPC-S-CH-1)
Zdjęcia 4 |
Peak Design Packing Cube Small 4.5 l8 l |
|
Istnieje możliwość powiększenia objętości.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Peak Design 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Peak Design.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Peak Design Packing Cube Small
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Peak design Pokrowiec Travel Line Peak Design Packing Cube Small - mały | 159 zł |
Peak design Pokrowiec Travel Line Peak Design Packing Cube Small Raw – mał | 159 zł |
Peak design Pokrowiec Travel Line Peak Design Packing Cube Small Sage – ma | 159 zł |
Modyfikacje Peak Design Packing Cube Small
Ceny na Peak Design Packing Cube Small |
---|---|---|---|---|
Peak Design Packing Cube Small | od 159 zł | 3 oferty | ||
Peak Design Packing Cube Medium | od 209 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →