Golarka elektryczna Panasonic ES-LL41
Wideo 3Zdjęcia 12 |
Panasonic ES-LL41 |
|
Wysokiej jakości japońska golarka piankowo-żelowa z elektryczną folią zapewnia szybkie i wygodne golenie na mokro. Producent pozycjonuje jako produkt w średniej cenie, przeznaczony dla szerokiej gamy mężczyzn noszących zarost lub małą brodę. Potrafi poradzić sobie z zadaniami golenia włosów o dowolnej długości/sztywności, przycinania i konturowania. Wyposażony w głowicę golącą składającą się z trzech niezależnie zawieszonych sitków golących, z których dwa mają profil łukowy, a trzeci płaski.
Bezpośredni napęd elektryczny o dużej mocy z prędkością 13.000 obr./min i wysokiej jakości ostrza ze stali nierdzewnej z wysokiej jakości stopu zapewniają szybkie i łatwe usuwanie krótkich i średnich włosków. Niezależna zawieszka z siatki pływającej dopasowuje się do konturów twarzy, starannie pielęgnując nawet tradycyjnie problematyczne obszary, takie jak podbródek, szyja i fałd nosowo-wargowy.
Do modelowania długiego włosia i pielęgnacji brody maszynka Panasonic ES-LL41-K520 wyposażona jest w dwa dodatkowe grzebienie z precyzyjną, skokową regulacją wysokości strzyżenia włosów (w zakresie od 1 do 3 mm oraz od 5 do 7 mm). Wbudowany akumulator litowo-jonowy zapewnia do 50 minut autonomicznej pracy, co wystarcza na 8-12 zabiegów, a ładowanie trwa 1 h. Golarka ma niską wagę (160 g) i skromne gabaryty, co sprawia, że jest wygodnym towarzyszem podróży służbowych, podróży służbowych i podróży.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Kup Panasonic ES-LL41
Wszystkie ceny 7 →Panasonic series 500 ES-LL41 golarka hybrydowa golarka 3 w 1 do golenia pr | 370 zł |
Panasonic ES-LL41 hybrydowa golarka z silnikiem o dużej mocy (przycinanie, | 459 zł |
Golarka Panasonic ES-LL41-K503 | 420 zł |
Panasonic Es-Ll41 Golarka 3W1 Trymer 2 Nasadki | 429 zł |
Panasonic Shaver ES-LL41-K503 Operating time (max) 50 min, Lithium Ion, Bl | 466 zł |
Panasonic ES-LL41 hybrydowa golarka z silnikiem o dużej mocy (przycinanie, | 459 zł |
Panasonic Shaver ES-LL41-K503 Operating time (max) 50 min, Lithium Ion, Bl | 552 zł |