Golarka elektryczna Gillette Fusion ProGlide Styler
Wideo 10Zdjęcia 4 |
Gillette Fusion ProGlide Styler |
|
Długość strzyżenia 0 – 6 mm. W zestawie znajdują się trzy dysze o średnicach 2, 4 i 6 mm.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gillette 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gillette.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gillette Fusion ProGlide Styler
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gillette Trymer do cia?a 4in1 Precision Trimmer for Body & Beard Shave & S | 103 zł |
MASZYNKA GILLETTE STYLER 4in1 ProGlide Fusion W&D | 97 zł |
Golarka Gilette Fusion Proglide Styler 3in1 | 102 zł |
Gillette 4 w 1 Precyzyjny trymer do ciała i zarostu, golarka i narzędzie d | 120 zł |
Gillette Styler trymer i golarka 4 v 1 | 153 zł |
Gillette 4 w 1 Precyzyjny trymer do ciała i zarostu, golarka i narzędzie d | 120 zł |
Trymer Gillette Fusion ProGlide Styler czarny 3in1 | 100 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →