Pielucha Pampers Premium Care 4 / 104 pcs
Zdjęcia 5 |
Pampers Premium Care 4 / 104 pcs |
|
Pieluszki Pampers przeznaczone są dla dzieci o wadze od 7 do 18 kg (rozmiar 4) i oferowane są w maksymalnym opakowaniu 104 szt.. Pudełko zawiera dwa opakowania po 52 sztuki. Produkty należą do linii Premium Care. Jest pozycjonowany jako premium, a producent poleca te produkty tym rodzicom, którzy chcą jak najlepiej chronić skórę dziecka. Pieluszki Pampers Premium Care 4/104 szt. otrzymały unowocześnioną chłonną i górną warstwę (kołdry w kształcie serca), która jest miękka i przyjemna w dotyku, a także powinna skutecznie wchłaniać wilgoć i luźne stolce.
Pozbycie się pocenia i odparzeń pieluszkowych nazywa się kompozycją „oddychającą”, którą docenią rodzice aktywnych maluchów. Jednorazową pieluchę można używać do 12 godzin i nie zmieniać jej co 2-4 godziny: specjalne kanały powietrzne przyczyniają się do tak długotrwałej suchości. Napełnianie można kontrolować za pomocą taśmy wskaźnikowej, która zmienia kolor z żółtego na niebieski.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pampers 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pampers.
Kup Pampers Premium Care 4 / 104 pcs
Pieluszki Pampers Premium Care 4, 9-14 kg, 104 szt. | 129 zł |
Pampers, Premium Care, Mega Box, Pieluchy jednorazowe, rozmiar 4, Maxi, 9- | 141 zł |
Pampers Premium Care Maxi rozmiar 4 9-14kg, 104 sztuki - !!! WYSYŁKA W 24H | 130 zł |
Modyfikacje Pampers Premium Care 4 / 104 pcs
Ceny na Pampers Premium Care 4 / 104 pcs |
---|---|---|---|---|
Pampers Premium Care 4 / 34 pcs | od 66 zł | 1 oferta | ||
Pampers Premium Care 4 / 52 pcs | od 56 zł | 11 oferty | ||
Pampers Premium Care 4 / 68 pcs | od 84 zł | 5 oferty | ||
Pampers Premium Care 4 / 104 pcs | od 129 zł | 3 oferty | ||
Pampers Premium Care 4 / 114 pcs | od 169 zł | 5 oferty | ||
Pampers Premium Care 4 / 168 pcs | od 150 zł | 2 oferty | ||
Pampers Premium Care 4 / 174 pcs | od 150 zł | 6 oferty |