Підгузки Pampers Premium Care 3 / 120 pcs
Відео 1Фото 9 |
Pampers Premium Care 3 / 120 pcs |
|
Підгузники представляють серію вищого цінового сегмента Premium Care в лінійці Pampers і позиціонуються як рішення, ефективно захищає шкіру малюка. Мега-упаковка підгузників включає 120 штук, що забезпечить економію грошових коштів у перерахунку на одиницю і дасть змогу створити солідний домашній запас одноразових гігієнічних виробів. Підгузники Pampers Premium Care 3 / 120 pcs розраховані на малюків вагою 4 – 9 кг.
За інформацією виробника, до переваг цієї серії продукції відноситься еластичність боковин, загальна м'якість матеріалів, рівномірний розподіл вологи та її вбирання, відсутність неприємних запахів, універсальність (підходять і хлопчикам, і дівчаткам), стильний та яскравий дизайн. Для утримання рідкого стільця вироби доповнені спеціальною тонкою сіточкою. З інших корисних особливостей варто виділити наявність індикатора заповнення, змінює колір і завдяки якому ми знаємо батькам, що саме час змінити памперс. На пробу можна придбати упаковку на 20 виробів, крім цього зустрічається у продажу і пачка на 60 одиниць.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pampers 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pampers.
Купити Pampers Premium Care 3 / 120 pcs
Pieluszki Pampers Premium Care 3, 5-9 kg, 120 szt. | 120 zł |
Pampers, Premium Care, Mega Box, Pieluchy jednorazowe, rozmiar 3, Midi, 6- | 142 zł |
Pampers Premium Care Midi rozmiar 3 6-10kg, 120 sztuk - !!! WYSYŁKA W 24H | 125 zł |
Модификації Pampers Premium Care 3 / 120 pcs
Ціни на Pampers Premium Care 3 / 120 pcs |
---|---|---|---|---|
Pampers Premium Care 3 / 40 pcs | від 80 zł | 1 пропозиція | ||
Pampers Premium Care 3 / 60 pcs | від 65 zł | 11 пропозицій | ||
Pampers Premium Care 3 / 78 pcs | від 65 zł | 4 пропозиції | ||
Pampers Premium Care 3 / 120 pcs | від 120 zł | 4 пропозиції | ||
Pampers Premium Care 3 / 200 pcs | від 150 zł | 6 пропозицій | ||
Pampers Premium Care 3 / 204 pcs | від 150 zł | 1 пропозиція |