Підгузки-трусики Pampers Premium Care Pants 5 / 52 pcs
90 zł Купити! Pampers Premium Care Pants 5 Pieluchomajtki Junior, 52 sztuki - !!! WYSYŁKApteka OlmedДоставка: по Польщі Поскаржитись |
Pampers Premium Care Pants 5 / 52 pcs |
|
Вироби, що представляють серію одноразових підгузників Premium Care, належать до рішень високого класу торгової марки Pampers. Вони однаково добре підходять і хлопчикам, і дівчаткам, маса тіла яких становить від 12 до 17 кг. Оскільки при такій вазі малюки, зазвичай, дуже активні: повзають і навіть вміють ходити, для цих гігієнічних приладдя обрана зручна форма трусиків, яка не сковує рухів.
До сильних сторін підгузників Pampers Premium Care Pants 5 / 52 pcs, за запевненням виробника, відноситься м'якість і абсолютна безпека матеріалів виготовлення, відсутність неприємних запахів (завдяки наявності барвників з м'яким ароматом), гіпоалергенні властивості, ефективність і рівномірність поглинання вологи. В якості застібки використовується багаторазова липучка. Підказкою для батьків, що пора міняти памперс, є спеціальний індикатор наповнення на кожному виробі. Упаковка на 52 штуки є максимальною, крім цього, припустимо, на пробу можна взяти варіант на 34 або 20 одиниць.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pampers 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pampers.
Модификації Pampers Premium Care Pants 5 / 52 pcs
Ціни на Pampers Premium Care Pants 5 / 52 pcs |
---|---|---|---|---|
Pampers Premium Care Pants 5 / 20 pcs | від 50 zł | 4 пропозиції | ||
Pampers Premium Care Pants 5 / 34 pcs | від 50 zł | 16 пропозицій | ||
Pampers Premium Care Pants 5 / 52 pcs | від 90 zł | 1 пропозиція | ||
Pampers Premium Care Pants 5 / 102 pcs | від 150 zł | 6 пропозицій |