Pielucha Pampers Premium Care 3 / 120 pcs
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Pampers Premium Care 3 / 120 pcs |
|
Pieluchy reprezentują najwyższy segment cenowy Premium Care w linii Pampers i są pozycjonowane jako rozwiązanie, które skutecznie chroni skórę dziecka. Mega-paczka pieluszek zawiera 120 szt., co pozwoli zaoszczędzić pieniądze na sztukę i stworzy solidny zapas jednorazowych artykułów higienicznych w gospodarstwie domowym. Pieluszki Pampers Premium Care 3/120 szt. przeznaczone są dla niemowląt o wadze 4 - 9 kg.
Według producenta zalety tej serii produktów to elastyczność ścian bocznych, ogólna miękkość materiałów, równomierne rozprowadzanie wilgoci i jej wchłanianie, brak nieprzyjemnych zapachów, wszechstronność (odpowiednia zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek), stylowy i kolorowy design . Aby zatrzymać płynny stolec, produkty są uzupełniane specjalną cienką siatką. Wśród innych przydatnych funkcji warto podkreślić obecność wskaźnika wypełnienia, który zmienia kolor i podpowiada rodzicom, że czas zmienić pieluchę. Na próbkę można kupić paczkę na 20 szt., oprócz tego w sprzedaży znajduje się również paczka 60 szt..
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pampers 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pampers.
Kup Pampers Premium Care 3 / 120 pcs
Pampers Premium Care, Rozmiar 3, 120 pieluszki, 6kg-10kg | 120 zł |
Pieluszki Pampers Premium Care 3, 5-9 kg, 120 szt. | 120 zł |
Pampers, Premium Care, Mega Box, Pieluchy jednorazowe, rozmiar 3, Midi, 6- | 141 zł |
Pampers Premium Care Midi rozmiar 3 6-10kg, 120 sztuk - !!! WYSYŁKA W 24H | 125 zł |
Modyfikacje Pampers Premium Care 3 / 120 pcs
Ceny na Pampers Premium Care 3 / 120 pcs |
---|---|---|---|---|
Pampers Premium Care 3 / 40 pcs | od 80 zł | 1 oferta | ||
Pampers Premium Care 3 / 60 pcs | od 65 zł | 11 oferty | ||
Pampers Premium Care 3 / 78 pcs | od 98 zł | 4 oferty | ||
Pampers Premium Care 3 / 120 pcs | od 120 zł | 4 oferty | ||
Pampers Premium Care 3 / 200 pcs | od 150 zł | 6 oferty | ||
Pampers Premium Care 3 / 204 pcs | od 150 zł | 1 oferta |