Підгузки Pampers Premium Care 4 / 104 pcs
Фото 5 |
Pampers Premium Care 4 / 104 pcs |
|
Підгузки торгової марки Pampers розраховані на дітей, чия вага складає від 7 до 18 кг (4 розмір) і пропонуються в максимальній упаковці на 104 штуки. В коробці знаходяться дві пачки по 52 одиниці. Вироби належать до лінійки Premium Care. Вона позиціонується як преміальної, а виробник рекомендує ці вироби тим батькам, які хочуть максимально захистити шкіру малюка. Підгузники Pampers Premium Care 4 / 104 pcs отримали оновлений всмоктуючий і верхній шар (Heart Quilts), які відрізняються м'якістю і приємними тактильними відчуттями, а також повинні ефективно поглинати вологу і рідкий стілець. Позбавити від пітливості і попрілостей покликаний «дихаючий» склад, який оцінять батьки активних карапузів. Використовувати одноразовий підгузник можна до 12 годин, а не міняти кожні 2-4 години: такої тривалої сухості сприяють спеціальні повітряні канали. Контролювати наповнення дозволяє стрічка-індикатор, яка змінює колір з жовтого на синю.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pampers 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pampers.
Модификації Pampers Premium Care 4 / 104 pcs
Ціни на Pampers Premium Care 4 / 104 pcs |
---|---|---|---|---|
Pampers Premium Care 4 / 34 pcs | від 66 zł | 1 пропозиція | ||
Pampers Premium Care 4 / 52 pcs | від 50 zł | 9 пропозицій | ||
Pampers Premium Care 4 / 68 pcs | від 65 zł | 4 пропозиції | ||
Pampers Premium Care 4 / 104 pcs | від 129 zł | 2 пропозиції | ||
Pampers Premium Care 4 / 114 pcs | від 169 zł | 2 пропозиції | ||
Pampers Premium Care 4 / 168 pcs | від 150 zł | 2 пропозиції | ||
Pampers Premium Care 4 / 174 pcs | від 150 zł | 2 пропозиції |