Smartfon Oukitel WP23 Pro 128 GB / 8 GB
Zdjęcia 8 |
Oukitel WP23 Pro 128 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.52 ", 1600х720 (20:9), 269 ppi, 60 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Unisoc Tiger T606
Aparat:2 moduły, 13 MP, makro
Akumulator:10600 mAh
Waga:362 g
Wsparcie przy pracy w rękawiczkach.
Różni się od zwykłej wersji mocniejszym procesorem, większą ilością RAM-u i wbudowaną pamięcią.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Oukitel WP23 Pro 128 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 27 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon Oukitel WP23 Pro 8/128GB 10600mAh Czarny GS-T-OKTL-0106Oukitel WP23 Pro 8/128GB 10600mAh Czarny - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa... więceji odbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 749 zł |
Smartfon OUKITEL WP23 Pro 8/128GB 6.52" CzarnySpecjalnie zaprojektowany, aby wytrzymać trudne warunki zewnętrzne i trudne warunki, wytrzymały smartfon WP23 Pro jest wysoce... więcejodporny na wodę, deszcz, kurz, wstrząsy, upadki, wibracje i ekstremalne temperatury. Bateria 10600 mAh zapewnia długotrwałą moc, dzięki czemu możesz wyruszać w dłuższe podróże bez obawy, że zabraknie Ci energii. Może służyć również jako power bank dla innych urządzeń zasilanych przez USB. Electro.plZłóż skargę | 749 zł |
Smartfon OUKITEL WP23 Pro 8/128GB 6.52" CzarnySpecjalnie zaprojektowany, aby wytrzymać trudne warunki zewnętrzne i trudne warunki, wytrzymały smartfon WP23 Pro jest wysoce... więcejodporny na wodę, deszcz, kurz, wstrząsy, upadki, wibracje i ekstremalne temperatury. Bateria 10600 mAh zapewnia długotrwałą moc, dzięki czemu możesz wyruszać w dłuższe podróże bez obawy, że zabraknie Ci energii. Może służyć również jako power bank dla innych urządzeń zasilanych przez USB.... Avans.plZłóż skargę | 749 zł |
Smartphone OUKITEL WP23 Pro 8/128 GB Czarno-pomarańczowy 128 GB Czarno-pomSmartphone OUKITEL WP23 Pro 8/128 GB Czarno-pomarańczowy 128 GB Czarno-pomarańczowy WP23Pro-OE/OL ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 983 zł |
Smartfon OUKITEL WP23 Pro 8/128GB 6.52" Czarny WP23PRO-BK OLSpecjalnie zaprojektowany, aby wytrzymać trudne warunki zewnętrzne i trudne warunki, wytrzymały smartfon WP23 Pro jest wysoce... więcejodporny na wodę, deszcz, kurz, wstrząsy, upadki, wibracje i ekstremalne temperatury. Bateria 10600 mAh zapewnia długotrwałą moc, dzięki czemu możesz wyruszać w dłuższe podróże bez obawy, że zabraknie Ci energii. Może służyć również jako power bank dla innych urządzeń zasilanych przez USB.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 749 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Oukitel WP (wytrzymały)Porównaj w tabeli →
od 2 027 zł
dla wojskowych, 5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 8050, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 11000 mAh
od 1 149 zł
dla wojskowych, 6.8 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 8500 mAh, 328 g
od 644 zł
dla wojskowych, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 10600 mAh, 362 g
od 1 347 zł
dla wojskowych, 6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 22000 mAh, 570 g
od 1 310 zł
dla wojskowych, 6.78 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G95, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 21000 mAh, 570 g
od 1 430 zł
dla wojskowych, 5G, 6.6 ", 400 ppi, 60 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 6100+, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 22000 mAh, 578 g
od 1 192 zł
dla wojskowych, 6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 9800 mAh, 398 g
od 1 989 zł
dla wojskowych, 6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, kamera termowizyjna, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 9800 mAh, 398 g
od 683 zł
dla wojskowych, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 48 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 10600 mAh, 373 g
od 543 zł
dla wojskowych, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P35, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 10600 mAh
od 917 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio P90, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: 10000 mAh, 396 g
od 901 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio P90, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: 10000 mAh, 399 g
od 604 zł
dla wojskowych, 5.93 ", 271 ppi, 60 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 20 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: 5800 mAh, 297 g
od 1 017 zł
dla wojskowych, 6.78 ", 388 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G95, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 8300 mAh
od 585 zł
dla wojskowych, 5.93 ", 271 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 12500 mAh, 430 g
od 535 zł
dla wojskowych, 5.93 ", 296 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 32 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 12500 mAh, 380 g
od 398 zł
dla wojskowych, 5.5 ", 293 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: 4000 mAh, 237 g
od 1 712 zł
dla wojskowych, 5G, 6.67 ", 395 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 800, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 13 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 8000 mAh, 380 g
od 1 070 zł
dla wojskowych, 5G, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5280 mAh, 291 g
od 979 zł
dla wojskowych, 6.39 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio P60, aparat: 2 moduły, 12 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 10600 mAh, 380 g
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 650 zł
dla wojskowych, 6.56 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio P35, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 13000 mAh, 438 g
od 549 zł
dla wojskowych, 6.56 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 13000 mAh, 438 g
od 4 093 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g